Logotipas. (1)

Rinkis nematomą gydymą ir akivaizdų rezultatą

Jūsų registracija sėkminga. Su Jumis susisieksime per vieną darbo dieną.*

*Po šventinių ar nedarbo dienų terminas gali prailgėti iki dviejų darbo dienų.

Inovatyvus dantų tiesinimas

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – tai šiuolaikiškiausias ortodontinio gydymo metodas, ilgą laiką medikų ieškotas kelias į pacientui itin komfortišką ir ne mažiau kokybišką dantų tiesinimą.

Pamirškite geležinius breketus, vielutes, dažnus apsilankymus, ilgas valandas gydytojo kėdėje, ir diskomfortą valgant mėgstamą maistą. Rinkitės nematomą gydymą ir akivaizdų rezultatą!

Kodėl verta rinktis kapas?

„Šypsenos akademijoje“ nuolat ieškome optimalių gydymo variantų, naudojame pasaulinius standartus atitinkančias medžiagas bei intensyviai dirbame su patikimais kapų gamintojais.

Kas bus atlikta dantų tiesinimo diagnostikos metu?

Diagnostikos metu gausite net 7 naudas:

1. Atliksime skaitmeninį dantų būklės tyrimą;

Tai pažangus būdas įvertinti jūsų burnos sveikatą. Naudojant modernią skaitmeninę įrangą, tiksliai nustatoma dantų, dantenų ir burnos audinių būklė. Tai leidžia gydytojui ortodontui pastebėti net menkiausius pokyčius, kurių gali nepastebėti tradiciniai tyrimo metodai.

2. Atliksime kompiuterinę tomografiją;

Kompiuterinė tomografija (KT) suteikia trimatį vaizdą, leidžiantį detalizuotai pamatyti dantų ir aplinkinių struktūrų būklę. Šis metodas yra ypač naudingas sudėtingais atvejais, kai reikia tiksliai įvertinti kaulų ir dantų padėtį, bei planuoti chirurginį ar ortodontinį gydymą.

3. Atliksime šoninę cefalagromą;

Šoninė cefalograma yra specialus rentgeno tyrimas, kuris leidžia analizuoti kaukolės struktūrą ir žandikaulių tarpusavio santykius. Tai padeda gydytojui ortodontui tiksliai suplanuoti gydymo planą, atsižvelgiant į veido simetriją ir augimo tendencijas, ypač jauniems pacientams.

4. Atliksime nuotraukas pagal ortodontinį protokolą;

Ortodontinis protokolas apima specifinių nuotraukų darymą, kurios naudojamos gydymo planavimui. Šios nuotraukos apima įvairius burnos ir veido vaizdus, padedančius tiksliai dokumentuoti pradinę būklę ir stebėti progresą gydymo metu.

5. Gydytojas ortodontas įvertins tyrimus ir parinks tinkamiausią gydymo metodą;

Surinkus visą reikiamą informaciją, gydytojas ortodontas kruopščiai išanalizuos tyrimų rezultatus. Remdamasis šiais duomenimis, jis parinks efektyviausią ir pacientui tinkamiausią gydymo metodą, kuris užtikrins geriausius rezultatus.

6. Nustatysime preliminarią gydymo trukmę bei kainą;

Po diagnostikos bus pateikta preliminari gydymo trukmė ir kaina. Tai suteiks aiškų vaizdą apie numatomą gydymo laikotarpį ir išlaidas, leidžiant pacientui tinkamai planuoti savo laiką ir finansus.

7. Nuotoliniu būdu specialistas pristatys tyrimo išvadas ir rekomendacijas gydymui.

Siekiant užtikrinti patogumą pacientui, tyrimo išvados ir rekomendacijos bus pristatytos nuotoliniu būdu. Specialistas detaliai paaiškins tyrimo rezultatus, atsakys į visus klausimus ir pateiks išsamų gydymo planą, kurį galima aptarti ir koreguoti be būtinybės vykti į kliniką.

Pamatykite savo naujosios šypsenos vizualizaciją

Su savo būsima tobula šypsena galėsite susipažinti išvadų pristatymo - nuotolinės konsultacijos metu. Pradėjus gydymą, Jums bus pristatyta dantų tiesinimo vizualizacija, kurioje galėsite matyti animuotą kiekvienos savaitės progresą.

Taip pat atsiųsime ir šios vizualizacijos nuorodą, kad visad turėtumėte ją po ranka ir galėtumėte savo gydymo eigą sekti visos kelionės metu.

Kodėl turėčiau rinktis „Šypsenos akademiją“ dantų tiesinimui kapomis?

LAZERINE-ODONTOLOGIJA-duk-sypsenos-akademija

Dažnai užduodami klausimai

Ortodontinės kapos, dar vadinamos ,,elaineriais“ (ang. aligners)  – tai skaidrios, visą dantų lanką dengiančios plokštelės, panašios į dantų balinimo, briuksizmo kapas. Esminis jų pranašumas prieš įprastą dantų tiesinimą breketų sistemomis – estetika ir komfortas. Jos kone visai nepastebimos, o esant poreikiui (iki 2 val. per parą) gali būti išimamos. Lengviau prižiūrimos, jokio diskomforto valgant, neapsunkina burnos higienos palaikymo, puikiai tinka keliaujantiems.

Vienintelis kapų trūkumas lyginant su breketais – savikontrolė. Gydymas savarankiškas ir kapas nesunku tiesiog pamiršti!

Ne. Dantų tiesinimo kapomis metodas savo efektyvumu nei kiek nenusileidžia ortodontiniam gydymui breketų sistemomis, tiesa jei atvejis sudėtingesnis papildomai gydymas gali būti kombinuojamas su tarpžandikaulinių elastikų naudojimu bei mini implantais.

Kapos yra skaidrios ir jei to nenorėsite – apie tai, jog tiesinate dantis kapomis niekas nė nesužinos. Kapos gali būti matomos tik tais atvejais, kai yra neteisingai prižiūrimos.

Didžiausias tiesinimo kapomis privalumas – laisvė maisto racionui. Tačiau prieš valgant kapas reikėtų išsiimti, telpant į 2 val. per parą laiko intervalą. Taip pat kapas reikia išsiimti ir geriant karštus bei dažančius gėrimus (kava, raudonas vynas, sultys ir pan.).

Pradėjus gydymą, didžiąją laiko dalį jis tęsiamas savarankiškai. Todėl kartu su savo kapų komplektu galite komfortiškai keliauti, o apsilankymus pas specialistą planuoti maždaug kas 3 mėn.

Taip. Neretais atvejais, kai tiesinimas nesudėtingas, gydytojas ortodontas skiria dantų gydymą tik vieno žandikaulio lankui.

,,Šypsenos akademijoje“ galite pasirinkti tiek pasauliniu lygiu pripažintas, tiek Lietuvoje gaminamas dantų tiesinimo kapas. Bendradarbiaujame: ,,Ordoline“, ,,Sparkline“, ,,Airnivol“. Labiausiai jūsų poreikį atitinkantį gamintoją padės išsirinkti specialistas.

Taip, didžioji dalis gydymo gali būti atliekama nuotoliniu būdu. Tam galimybes suteikia – skaitmeniniai tyrimai. Gydymo pradžioje gyvi apsilankymai būtini vos du kartus: atliekant tyrimus ir atsiimant savo asmeninių dantų tiesinimo kapų komplektus. Konsultuotis su savo ortodontu galite nuotoliniu būdu, o medikas vertindamas tyrimus, gali sekti jūsų gydymą bet kurioje pasaulio vietoje. Pradėjus gydymą vizitai klinikoje būtini tik kas 3-4 mėn., pacientai ne retai šiuos apsilankymus suderina su profilaktine higiena.

„Šypsenos akademijoje“ pirmu etapu atliekamas nuodugnus ištyrimas kompiuterinėmis technologijomis yra itin preciziškai tikslus. Taip taupomas Jūsų laikas, užtikrinama mažiau apsilankymų. Ortodontas gali konsultuoti nuotoliniu būdu. Didelis kapų prekinių ženklų pasirinkimas leis Jums pasirinkti optimalų variantą kokybės ir kainos atžvilgiu. Lankstūs mokėjimo būdai netaps finansine našta. Mums rūpi Jūsų šypsena!

 
 

Atsiskaitymo būdai „Šypsenos akademijoje“

• Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele;
• Atsiskaitymas lizingu – galimybė gydymo sumą išsimokėti net per 72 mėn. laikotarpį;
• Atsiskaitymas lizingu – galimybė pradėjus gydymą atidėti pirmąją įmoką iki 3 mėn.;
• Galimybė pasinaudoti teritorinių ligonių kasų (TLK) kompensacija protezavimo paslaugoms;
• Galimybė atsiskaityti už paslaugas populiariausiais sveikatos draudimais: „Compensa Vienna Insurance Group“, „BTA Vienna Insurance Group“, „Lietuvos draudimas“, „Gjensidige“, „Seesam“, „ERGO“, „If“, taip ir kitomis, tačiau joms dokumentus pateikti turi pats pacientas.

Kiekvieną atvejį vertiname individualiai ir prisitaikome prie paciento finansinių galimybių. Tam tikslui taikoma itin lanksti atsiskaitymo už paslaugas sistema.

compensa.svg
bta.svg
ld.svg
ergo.svg
gjensidige.svg
logo
If-Logo

15,000+ laimingų klientų Šypsenos Akademijoje

Ingrida
Read More
Šypsenos akademijoje vizito nereikia laukti amžinai, kaip, pavyzdžiui, Klaipėdoje – net visus metus. Dantis gali tiesintis čia ir dabar.
Živilė
Read More
Mano vyresnioji dukra turėjo breketus. Mačiau, kiek daug skausmo ji išgyveno su breketais. Todėl mažąjai nusprendėme dėti kapas - pirmasis vizitas užtruko ilgai – apie 1,5 val., o dabar vizitas būna vos kartą per 3 mėn., kai pasiimame naujas kapas. Vizitų metu atliekami 3D skenavimai, o gydytojas ortodontas vertina gydymą ir teikia rekomendacijas nuotoliniu būdu, kas yra inovatyvu, lankstu, viskas yra kompiuterizuota. Be to, reti vizitai mažina ir mano kaštus.
Jurga
Read More
Mane labai užvedė specialistų pro aktyvus konsultavimas. Man svarbu jausti tą komfortą, profesionalų aptarnavimą, todėl kaip visa paslauga buvo suteikta – man padarė įspūdį.

Susipažinkite

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Mūsų partneriai

Kontaktai

Vilnius

Bitėnų g. 1C-78, Vilnius

Vilnius

Klaipėdos g. 2-3 / Pylimo g. 14-3, Vilnius

Vilnius

Švitrigailos g. 11 G, Vilnius

Kaunas

V. Putvinskio g. 51, Kaunas

Klaipėda

Puodžių g. 22, Klaipėda

Klaipėda

I. Kanto g. 42-2, Klaipėda

Druskininkai

K. Dineikos g. 1, Druskininkai

© 2021-2024 Šypsenos akademija. Slapukų politika.

Pacientai turi teisę susipažinti su savo medicinos dokumentais ir/ar gauti klinikoje atliktų tyrimų, įrašų ar kitų medicinos dokumentų kopijas, pateikę prašymą ir asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Jei dokumentų kopijos prašo paciento atstovas, pateikiama paciento, paciento atstovo tapatybę ir atstovavimą liudijantis dokumentas (gimimo liudijimas).

Prašymo forma gali būti pateikta 2 būdais:
1. Klinikoje. Pacientas užpildo ir pasirašo klinikoje prašymą išduoti dokumentų kopijas.
2. El. paštu. Tinklalapyje www.sypsenosakademija.lt pacientas užpildo formą, kurios pagrindu suformuojamas prašymas. Suformuotą prašymą reikia pasirašyti kvalifikuotu parašu bei atsiųsti el. paštu dokumentai@sypsenosakademija.lt arba klinikos, kurioje pacientas gydosi, el. pašto adresu, nurodytu tinklalapyje www.sypsenosakademija.lt

Medicinos dokumento kopijos atidavimas pirmą kartą – nemokamas.
Visus kitus kartus pacientas moka įkainį, nurodytą UAB Šypsenos akademijos kainyne.

Medicinos dokumento kopijos yra siunčiamos paciento el. paštu, arba įrašomos į USB laikmeną, kuri už papildomą mokestį suteikiama UAB Šypsenos akademijos. Pacientų USB laikmenos nepriimamos, siekiant apsaugoti įmonės IT infrastruktūrą nuo galimų virusų ir kitų pažeidimų. USB laikmenos kaina nurodyta UAB Šypsenos akademijos kainyne.

Medicinos dokumentų kopijos pacientui išduodamos kuo operatyviau, vėliausiai per 3 darbo dienas nuo tinkamo prašymo gavimo.

Dokumentų atidarymo instrukcija Windows.
Dokumentų atidarymo instrukcija Apple.

Registruok dar vieną draugą diagnostikai ir gauk dovanų profesionalią burnos higieną sau ir kitam šeimos nariui